تماس جهت فروش و نصب لوازم جانبی خودرو 
ساعت کاری: 10 صبح تا 8 شب

  • 02144281326
  • 02144281577
سه شنبه, 18 ارديبهشت 1397 18:16

مصرف سوخت چانگان cs35

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مصرف سوخت فوق العاده پایین چانگان cs35: اقتصاد دوستدار محیط زیست


چانگان cs35 مجهز به نسل موتور 1.6 لیتری Blue Core H با رندمان بسیار بالا است که دارای سه مزیت "قدرت ، تمیزی و بیصدا بودن" است. "تمیز بودن" به معنی استفاده از تکنولوژی هایی مانند DOHC و DVVT ،وزن سبک و سیستم Bosch STT در موتور چانگان سی اس35 است که باعث مصرف سوخت پایین ، تولید بیشتر قدرت و به حداکثر رساندن کارایی هر قطره از سوخت میشود.

ایمنی پیشرفته چانگان cs35 را بخوانید...


تکنولوژی منحصر به فرد DVVT تکنولوژی ای است که امکان کارکرد سوپاپ ها را با زمان متغییر فراهم می آورد که در نهایت منتج به افزایش کارایی و کاهش مصرف سوخت و گازهای خروجی می شود.در موتورهایی که به سیستم DOHC مجهزند، میل سوپاپ‏ها به صورت کاملاً مستقیم بر سوپاپ‏ها متصل هستند. یکی از این میل سوپاپ‏ها، برای سوپاپ‏های ورودی و دیگری برای سوپاپ‏های خروجی است. این شکل قرارگیری سوپاپ‏ها به دلیل قرارگیری Vشکل میل سوپاپ اجازه می‏دهد که شمع درست در وسط و سر آن در اتاق احتراق قرار گیرد. همین شکل قرارگیری شمع باعث بهینه شدن احتراق می‏شود.
موتور چانگان cs35 با گیربکس 5 سرعته دستی جدید Aisin ss-II AT/MT کاملا مچ شده است .این گیربکس در مصرف 6.6 لیتری سوخت در مسافت 100 کیلومتری این خودرو نقش بسزایی دارد و در میان خودروهای هم کلاس خود کاملا منخصر به فرد است.

خدمات ماهان اسپرت شامل فروش, نصب و آموزش نحوه نصب لوازم جانبی و آپشن چانگان changan

ماهان اسپرت : فروش, نصب و آموزش نحوه نصب لوازم جانبی و آپشن های فابریک خودروهای چانگان با کادر فنی مجرب آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد. دی وی دی فابریک - گرم کن صندلی چانگان – کیلس استارت – کروزکنترل – گارد و رکاب و ...

بخشی از خدمات و لوازم جانبی ارائه شده توسط ماهان اسپرت :

بخشی از نمونه کارهای نصب خدمات و لوازم جانبی ارائه شده توسط ماهان اسپرت :

خواندن 930 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 13 خرداد 1397 10:03

نظر دادن

تمام موارد اجباری که با *‌مشخص شده است را وارد کنید.کد HTML قابل قبول نمی باشد.