تماس جهت فروش و نصب لوازم جانبی خودرو 
ساعت کاری: 10 صبح تا 8 شب

  • خط ویژه 02144284620
شنبه, 19 خرداد 1397 10:14

تست تصادف و آپشن‌های ایمنی کیا سراتو

تست تصادف و آپشن‌های ایمنی کیا سراتو

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سراتو مونتاژ سایپا، در سال ۲۰۱۰ به‌عنوان یکی از ایمن‌ترین خودروهای سدان‌ دنیا شناخته شد. این خودرو از شرکت بیمه ایمنی بزرگراه به نام (Insurance Institute for Highway Safety) که IIHS نامیده می‌شود، نشان ایمنی عالی (Top Safety Pick) را دریافت کرد و ۵ ستاره ایمنی گرفت.

مقاومت بسیار خوب ستون A و ثابت ماندن سقف کی سراتو در تست تصادف از مقابل، ثابت می‌کند که حتی با دو کیسه‌ی هوا می‌توان روی استحکام و ایمنی بدنه‌ی سراتو حساب کرد. نکته عجیت و قابل تاملی که وجود دارد این است که حتی در مدل آپشنال و گران قیمت کیا سزاتو از 6 کیسه هوا ایمنی استفاده نشده است و این موضوع، به ‌وضوح در سایت رسمی خودروسازی سایپا به اطلاع خریدار میرسد. در واقع، نسخه‌ی استاندارد و آپشنال ( گران قیمت ) سراتو مونتاژ سایپا، از نظر امکانات ایمنی، تفاوتی با یکدیگر ندارند.

آپشن‌های رفاهی کیا سراتو را بخوانید.
علاوه بر دو کیسه‌ی هوا که صرفا برای سرنشینان جلو استفاده می‌شود، ترمزهای ضد قفل (ABS) و سیستم کمکی ترمز (EBD) برای سراتو در نظر گرفته شده است؛ این درحالیست که دیگر سیستم‌های مشهور ایمنی، مثل سیستم کنترل پایداری (ESP) و هشداردهنده‌ی فشار باد لاستیک‌ها (TPMS) در فهرست این محصول سایپا دیده نمی‌شوند.

 

خدمات ماهان اسپرت شامل فروش, نصب و آموزش نحوه نصب لوازم جانبی و آپشن کیا سراتو KIA CERATO

ماهان اسپرت : فروش, نصب و آموزش نحوه نصب لوازم جانبی و آپشن های فابریک خودروهای کیا سراتو KIA CERATO با کادر فنی مجرب آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد. دی وی دی فابریک – کیلس استارت – کروزکنترل – گارد و رکاب و ...

بخشی از خدمات و لوازم جانبی ارائه شده توسط ماهان اسپرت :

بخشی از نمونه کارهای نصب خدمات و لوازم جانبی ارائه شده توسط ماهان اسپرت :

خواندن 979 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 20 خرداد 1397 09:07