تماس جهت فروش و نصب لوازم جانبی خودرو 
ساعت کاری: 10 صبح تا 8 شب

  • 02144281326
  • 02144281577
سه شنبه, 01 خرداد 1397 16:02

پاور ویندوز

پاور ویندوز

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شده تا حالا از ماشین پیاده بشین و فراموش کرده باشین شیشه های ماشینتون رو بدین بالا و یا حتی اونقدر عجله دارین که فرصتش رو نداشته باشین و یا حالشو نداشته باشین این کارو بکنین !! الان میخوایم خیالتون رو با چیزی به اسم پاور ویندوز راحت کنیم!

پاور ویندوز سیستمیه که بعد از نصبش روی ماشینتون، بعد از اینکه دزدگیر رو زدین و در های ماشین قفل شد اگر هر کدام از شیشه های ماشین باز یا نیمه باز باشه به صورت اتوماتیک شروع میکنه به بستن شیشه ها ( بالا دادن شیشه ها ). سیستم پاور ویندوز این کار رو برای شما راحت میکنه.یکی دیگه از مزیت های سیستم پاور ویندوز اینه که از سرقت لوازم داخل خودرو جلوگیری میکنه اگر شما یادتون رفت شیشه های ماشینتونو بدید بالا اون براتون اینکارو میکنه.به سیستم پاور ویندوز ، سیستم بالابر اتوماتیک شیشه هم گفته میشه. قیمت پاور ویندوز رو هم می تونین با یه تماس ساده از بچه های فروش بگیرین.

خواندن 359 دفعه
تیم ماهان اسپرت

ماهان اسپرت فعالیت خود را در زمینه لوازم جانبی خودروهای وارداتی و نصب آپشن های فابریک خودروهای کره ای , آلمانی , چینی و...از سال 1384 آغاز کرده وبا بالا بردن دانش فنی در طی این سالها سعی بر این داشته که با خدمات و بروز رسانی خود در زمینه تکنولوژی خودرو بتواند رضایت همکاران و مشتریان را در پی داشته باشد.