تماس جهت فروش و نصب لوازم جانبی خودرو 
ساعت کاری: 10 صبح تا 8 شب

  • 02144281326
  • 02144281577
سه شنبه, 01 خرداد 1397 16:00

پاور سانروف

پاور سانروف

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

پاور سانروف یا پاور ویندو پنج درب، مخصوص خودروهاییه که به غیر از اینکه شیشه درب هاشون برقیه مجهز به سانروف هم هستند.با نصب پاور سانروف چانگان ( پاور ویندو پنج درب ) بعد از اینکه از خودرو پیاده میشین و درب های ماشین رو با دزدگیر و یا بدون دردگیر قفل میکنین اگر هر کدوم از شیشه ی دربهای اتومبیلمان و یا شیشه سانروف در حالت باز یا نیمه باز باشه، به حالت بسته تغییر وضعیت میده.
پاور سانروف یا پاور ویندو پنج درب قابل نصب روی انواع خودرو های سواری هست و با توجه به اینکه سیستم پاور سانروف با دریافت سیگنالِ قفل شدن دربهای ماشین شروع به فعالیت میکنه حتی اگر ماشین شما مجهز به دزدگیر هم نباشه پاور سانروف چانگان قابل نصب رو ماشینتون هست. در واقع الزامی به نصب دزدگیر جهت فعالیت پاور سانروف نسیت.پاور سانروف مخصوص خودروهاییست که سانروف دارن و همه شیشه های درهای جلویی و عقبی و یا فقط شیشه درهای جلویی اون به صورت برقی باز و بسته میشوند. برای دریافت آخرین قیمت پاور سانروف با بچه های فروش تماس بگیرین.

خواندن 482 دفعه
تیم ماهان اسپرت

ماهان اسپرت فعالیت خود را در زمینه لوازم جانبی خودروهای وارداتی و نصب آپشن های فابریک خودروهای کره ای , آلمانی , چینی و...از سال 1384 آغاز کرده وبا بالا بردن دانش فنی در طی این سالها سعی بر این داشته که با خدمات و بروز رسانی خود در زمینه تکنولوژی خودرو بتواند رضایت همکاران و مشتریان را در پی داشته باشد.